Červenec 2011

Směr Chorvatsko :)

21. července 2011 v 18:02 | *PriNceEss*Avril*
Zítra (pátek) vyrážíme do Chorvatska. Jsem docela ráda, že jedeme v tento termín, jelikož v Česku má víc jak týden pršet. Takže si to deštivé počasí, které mě začíná pěkně štvát naštěstí odbydu u moře :) Jedeme s rodinou, s tetou strejdou a bratránkem ;D Nejraději bych jela s kámoškama, ale to by asi (spíš určitě) nevyšlo, když nám je teprve 14 ;D Jedeme 2 autama, tákže celé zadní sedadlo mám pro sebe :P A v autě, budu celou dobu hrát The Sims 3 po setmění a koukat na filmy, protože máme nějaké napájení, no prostě je to jakoby zásuvka .. Ups .. Nedokážu to vysvětlit :D .. Užívejte si prázdniny !! :)

Lady Gaga - Královna popu (životopis)

17. července 2011 v 20:16 | *PriNceEss*Avril*
Ze zpěvaček, hned po Avril Lavigne poslouchám Lady Gaga :) Je až neuvěřitelně nadaná. Doslova žeru její muziku, ale co nejvíc žeru je její fantazie pro styl ;)
Doporučuju vám její životopis : Lady Gaga - Královna popu

Miluju kabelky Chanel ! :)

12. července 2011 v 21:33 | *PrinceEsS*Avril_*
Rozhodla jsem si koupit novou kabelku Chanel :) Jsou opravdu nádherné. Vyzařuje z nich luxus a kvalita.

Chanel kabelky
Každý módní znalec ví, že kabelka Chanel 2.55 je ikonickým kouskem, který by si přála vlastnit nejedna žena. Stojí jmění, ale ten, kdo ji drží v ruce, dává světu najevo, že je přesně tam, kde chtěl v životě být.

Kabelku Chanel 2.55 nevytvořil nikdo jiný než legendární návrhářka Coco Chanel v únoru roku 1955 (proto název 2.55). A vypadala přesně jako dnes - prošívaná, obdélníková s řetízkovým ramenním popruhem. Obsahovala také milý zámek Mademoiselle a logo Chanelu s překrývajícími se C. Jak vůbec Coco napadlo vytvořit takovouto kabelku? Svůj nápad vysvětlila tak, že už prostě nechtěla další psaníčka, která sama tak často ztrácela. Vznikla tedy dokonalá kabelka, jež spojovala styl a příjemné nošení.
Každá kabelka byla ručně vyráběna kvalifikovanými řemeslníky pracujícími pro Coco. Hned v prvním roce po předvedení kabelky veřejnosti byla Coco nucena odmítnout mnoho objednávek této kabelky - její pracovníci prostě nebyli schopni vytvořit jich dost, ačkoliv pracovali opravdu tvrdě.


První kabelka 2.55 byla černá - to totiž byla nejoblíbenější barva Coco Chanel - ale brzy následovaly i další odstíny. Objevila se i v novým materiálech jako žerzej, hedvábí nebo třeba krokodýlí kůže.
Kabelky Chanel dodnes poukazují na jednoduchost a funkčnost módních řad Coco Chanel. Jsou klasikou, která nikdy nevyjde z módy.

MMVA Rehearsal - Toronto

11. července 2011 v 18:48 | *PrinceEsS*Avril_*
Diplomky za bleskovku

7. července 2011 v 14:33 | *PrinceEsS*Avril_*
Diplomek pro Little Lucius. :)
Diplomek pro Mouse^^ :)

Bleskovka za diplomky

4. července 2011 v 18:43 | *PrinceEsS*Avril_*
Bleskovka za diplomky. Beru jen 4 :) ! Nezapomeň napsat, koho, nebo co na diplomek chceš ;)
1 - Jak se máš ?
2 - Kam pojedeš na prázdniny ?
3 - Jaké místo na světě je podle tebe nejkrásnější ?
4 - Byl/a jsi v Paříži ?
5 - Kam by ses chtěl/a podívat ?Avril Lavigne - Saint Tropez

3. července 2011 v 14:21


Avril si užívá na jachtě ve Středozemním moři. Místní klima jí zřejmě vyhovuje, tak se zpěvačka rozhodla zpestřit si dovolenou posilováním. Každý den si dá pár kliků, protáhne nohy a hurá do moře.
Na jachtě se s ní plaví i bývalý manžel rocker ze skupiny Sum 41 Deryck Whibley, se kterým se v roce 2010 po čtyřech letech rozvedla.